Teknik Danışmanlık

Biz, verimli, güvenli ve düşük maliyetli bilişim ortamı elde etme ihtiyacınızı anlıyoruz.

Profelis, profesyonel hizmetler ile her aşamada size yol göstericidir. Linuxla ilgili karşılaştığınız zorluklarda uzman teknik danışmanlarımız sizin yanınızdadır.

Güvenilir uzman tavsiyesi

Kanıtlanmış maliyet tasarrufu ve özgürlük için Açık Kaynak Kodu seçebilirsiniz

Yeni teknoloji platformu hareketli ve zor olabilir ancak bizim danışmanlık hizmetlerimizle yaptığınız değişikliklerden maksimum yarar elde edebilirsiniz. Eğer daha yüksek getiri sağlayan verimli bir çözüm gerekiyorsa, hedeflerinize ulaşma yolunda ilk adımınızı atmanıza yardımcı olacağız. Danışmanlarımız, taleplerinizi yerine getirebilmek için BT ortamını yakından inceler.

Profelis açık kaynak teknolojilerini kullanır. Faydaları şöyledir:

    Güvenilir uzman tavsiyesi

  • Profelis danışmanları, kurumsal düzeyde çözümler için, sağlam, güvenilir ve istikrarlı bir tutumla çözüm uygulamalarını belirler.
  • Seçme özgürlüğü

  • Profelis danışmanları açık kaynak kodlu ve özgür çözümlerini sunar. Profelis, gerektiğinde firmaya özel yazılımları ayrıca önerebilir.
  • Katlanmış maliyet tasarrufu

  • Biz, sadece yatırım veya maliyet getirisi için değil, Linux ve diğer açık kaynak kodlu işletim sistemlerinin geliştirilmesine yardımcı olmak için proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. İş maliyetlerinizi yükseltmek yerine düşürmek amacıyla know-how (yap-bil) transferini tercih ediyoruz.