Sponsorluklar

Sponsor olduğumuz etkinlikler.

Profelis Kamu-BİB’20 ve BİMY’25 etkinliklerine sponsor oldu.

Türkiye Bilişim Derneği tarafından bu yıl 25.si düzenlenen Kamu Bilişim Platformu ve 20.si düzenlenen Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşti. Kamu kurumlarının hizmetlerini etkin ve verimli sunabilmesi için ulusal bilişim politikalarının oluşturulmasına katkı sağlanması amacıyla düzenlenen Kamu-BİB toplantılarında bu yılki ana başlık ‘Dijital Dönüşümde Küresel Eğilimler’ olarak belirlenmişti. Profelis … Okumaya devam et Profelis Kamu-BİB’20 ve BİMY’25 etkinliklerine sponsor oldu.

20. Akademik Bilişim Konferansı

31 Ocak – 2 Şubat 2018 tarihlerinde Karabük Üniversitesi’nde TÜBİTAK – ULAKBİM desteğinde gerçekleştirilen 20. Akademik Bilişim 2018 Konferansı’na Profelis sponsor oldu.


Toplam: 9 , Sayfa sayisi: 3

Profelis, Açık kaynaklı özgür yazılımlar ve işletim sistemleri ile Türkiye'nin geleceğini, teknolojik bağımsızlığını destekleyen projeler başta olmak üzere,

vizyon ve misyonunda belirttiği kapsamlar dahilinde olan ​etkinliklere destek olmaktan mutluluk duyuyor.

​​Sponsorluk ve destek istekleriniz için Destek talep formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. ​Başvurular ​incelendikten sonra size e-posta yoluyla bildirilecektir. ​İlginiz için teşekkür ederiz

PROFELiS, toplumun gereksinim duyduğu bilimsel ve teknolojik araştırmaları, eğitici ve kültürel çalışmaları destekleyerek Türkiye'yi kalkındırmak ve bilişim toplumuna dönüştürmek için her zaman elinden gelen tüm gayreti göstereceğini beyan eder.

Açık Beyan