SambaBox 4.4 Yayınlandı!
Bizi takip edin
Image
Hem açık kaynak hem de duydunuz mu?..

Veri Merkezleri Bulut Ortamları Uç Sunucular
yani her yer için
Rancher var!

k8s-as-a-service

Rancher size servis olarak kubernetes altyapısı sağlar.

Kubernetes projenizi konuşalım

Teknolojinin yarınına bugün hazırlanın

Rancher, konteyner teknolojisine geçen ekipler için tam kapsamlı bir yapıdır. Herhangi bir altyapıda bulunan kubernetes kümlerinin güvenlik ve operasyonel işlerini yaparken, DevOps takımlerına konteyner yapısına aktarılmış iş yüklerini yönetecek araçlar sunar.

Birleşik Çok Kümeli Uygulama Yönetimi

Rancher yalnızca üretim ortamındaki Kubernetes kümelerinin veri merkezinden buluta ve uçlara dağıtımını yapmakla kalmaz, aynı zamanda onları merkezi kimlik doğrulama, erişim kontrolü ve takip için birleştirir.
Sizin için en uygun mimariyi tasarlayalım
Rancher multiple cluster

Kubernetes Yönetimi İçin Tek Platform

Rancher, konteyner teknolojisine geçen ekipler için tam kapsamlı bir yazılım yapısıdır. Pek çok farklı altyapıya sahip Kubernetes kümelerinin yönetimindeki uygulama ve güvenlik zorlukları ele alırken, aynı zamanda geliştirici ekiplere konteynere yüklenmiş iş yüklerini çalıştırmak için entegre araçlar sunar.
Kubernetes projenizi konuşalım
2. Gün Operasyonları
Rancher kubernetes kümelerinin yönetilmesi ve güvenliği için ikinci gün operasyonlarını kolaylaştırır. Grafana, Jenkins, Travis gibi bir çok aracın entegrasyonuna açıktır. SambaBox, Active Directory ve Ldap gibi araçlara entegre gelir.
%100 Açık Kaynak
Rancher tek bir versiyon olarak %100 açık kaynak kodla tam fonksiyonlu olarak dağıtılır.

Çoğu geliştirici, bilişim altyapısı ile ilgilenmez. Yalnızca kod yazıp uygulamalarını kendi tercih ettikleri iş akışına göre güvenli bir şekilde geliştirmek etmek isterler. Rancher geliştirme ekiplerine, tek bir tuşla konteyner iş yüklerini  oluşturacak k8s-as-a-service yapısı sunar.

Birleştirilmiş Çok Kümeli Yönetim

Rancher, Kubernetes kümelerini merkezileştirilmiş kimlik doğrulaması ve erişim kontrolü, kurum güvenliği, denetim, yedekleme, güncelleme, gözlenebilirlik ve alarmlarla birleştirir. Sezgisel UI veya güçlü CLI ile kümeleri herhangi bir yerden dakikalar içinde tutarlı olarak dağıtın ve güvence altına alın.

Merkezileştirilmiş Uygulama Kataloğu

Tek tıklamayla çoklu kümelerdeki rancher üzerine popüler açık kaynak kodlu uygulama ve araçları Helm ile kurun.

Tutarlı Güvenlik Politikaları ve Uyum

Rancher kimlik doğrulaması yapan sağlayıcılarla birlikte çalışabilir. Bu aşamada yapılandırma erişim kayıtları ve erişim isteği sayısında sınırlandırma gibi geniş önlemler alabilirsiniz. Tüm küme yapılandırmalarını CIS in önerilen en iyi deneyimlerine uygun olarak tarayarak sürekli olarak yapılandırmaları günceller.

Hibrit ve Çok Bulutlu Destek

Kendi ortamınızda bulunan kümeleri ya da AKS, EKS & GKE gibi servislerde çalışan bulut ortamlarını kolaylıkla tek bir merkezden yönetebilirsiniz. Merkezi olarak güvenlik politikalarını, denetim kayıtlarını ve performans metriklerini izleyebilir, yönetebilirsiniz. Uygulamaları katalog üzerinden kurabilir, tüm kimlik doğrulama işlerini SambaBox, Active Directory, Ldap gibi servislerle yapabilirsiniz.

Geliştiricilerin Kullanımını Hızlandırma

Rancher Jenkins, Gitlab veya Travis gibi CI/CD entegrasyon araçları ile doğrudan çalışır. Ayrıca Prometheus, Grafana gibi gözlemleme araçları ve Fluentd gibi kayıt toplama araçları, Istio gibi servis araçları ve çok daha fazlası ile sorunsuz çalışır.

Yenilik Yapmak için Özgürlük

Rancher tek bir versiyon olarak çıkar. Bu versiyon %100 açık kaynak kodludur ve tüm özellikleri ile birlikte gelir. Rancher sizi tek bir üreticiye bağlı kılmak istemez. Bir gün rancher kullanmaktan vazgeçerseniz, servislerinizin en az etkileneceği şekilde bunu yapabilirsiniz.
Kafanızdaki projeleri konuşalım

Rancher konteyner halindeki uygulamanızı hangi kubernetes ortamı üzerinde olduğunuz fark etmeksizin kolaylıkla devreye alabilmenizi ve yönetmenizi sağlar.

Çok sevdiğiniz araçlarla çalışır.

Rancher, Jenkins, Prometheus, Grafana ve Istio gibi popüler ve araçlarla sorunsuz çalışır.

Karmaşık mikroservis uygulamalarını devreye alabilin

Karmaşık mikroservis yapılarını güçlü arayüz ve konsol araçlarımızla devreye alın. Böylelikle yığın (stack) halinde geliştirilmiş yapıları kolaylıkla yönetin.

Şirketlerin ve geliştiricilerin dikkatini çekin

En iyi geliştiriciler, akranlarının onayladıkları platformları ve araçları tercih ederler. Rancher ve Kubernetes gibi popüler bulutta yerel teknolojiler tercih ederek, kurumlar sektördeki en yetenekli geliştiricilerin ilgisini çekebilirsiniz.

Servis ağının gizeminden kurtulun

Rancher trafik ve telemetri verilerini görselleştiren Kaili yönetim paneli destekli Istio kurulumunu çok kolaylaştırır. Hatta takip için Jagger entegrasyonu da sağlar.

Geliştirici üretkenliğini en üst seviyeye çıkarın

Geliştiricilerinizi altyapı sorunları ile boğuşturmayıp sadece kodlarını yazmaya ve devreye almaya odaklamalarını sağlayın. Geri kalan işleri rancher ile zaten halledebilirsiniz.

Yeni ekip üyelerini kolayca adapte edin

Yeni geliştiricilerinizi uygulama ortamına kod yazmak üzere kolayca adapte edebilirsiniz. Geliştirmeye katkı sunmaları için kubernetes ile ilgili bir bilgi sahibi olmaları gerekmiyor.
Kafanızdaki projeleri konuşalım

Rancher’ın hedefi, operasyon ekiplerinin altyapıya, geliştiricilerin de koda istedikleri şekilde odaklanmasını sağlayabilmektir. Bu hedefle çıktıların en hızlı ve en güvenli şekilde devreye alınması için çalışır.

Geliştirici dönüşümü

CloudNative in çıkardığı yeni DevOps araçları sayesinde geliştiricilerde büyük bir dönüşüm yaşanıyor. Rancher bu dönüşümün tam kalbinde yer alarak daha çevik ve güvenli bir yapı sunar.

Üretkenlik ve işbirliği artışı

Rancher geliştiriclerine güvenli ve sağlam bir altyapı sunar. Bu sayede kendi geliştirme ortamlarındaki kodu aynı şekilde üretim ortamına aktarabilmelerine olanak tanır. Kubernetes oratamı kararlı olduğu için geliştiricler sadece geliştirdikleri kodlara ve oradaki işlere odaklanabilirler.

Bulut ekonomisi

Taşınabilirlik ve boyut açısından konteyner haline getirilmiş uygulamalar kurumsal olarak çok karlıdır. Biz kazancınızı en üst seviyeye çıkartabilecek abonelik ve iş modellerini sağlıyoruz.

5G, Büyük Veri, Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi için çok ideal

Rancher karmaşık ve konteyner halinde geliştirmiş iş yüklerini farklı kullanım senaryolarına göre ölçekleyebilir. Bu sayede Rancher; k3s, 5G yapay zeka ve makine öğrenmesi gibi ortamlar için en iyi araç haline gelir.
Kafanızdaki projeleri konuşalım
Yeni

Kayıtlar Başladı!

PostgreSQL 13 Associate Certification Sınavına Yönelik Eğitim İçin Kayıtlar Başladı

Eğitim Bilgi Formu

Egitim Talebi

Image link
Image link