SambaBox 4.4 Yayınlandı!
Bizi takip edin
Balasys
Balasys Logo

Proxedo Network Security

Proxedo Network Security (PNS); kurumları içeriden veya dışarıdan gelebilecek tüm tehditlerden korumak için trafiği ayrıntılı olarak kontrol eden, esnek ve çok amaçlı bir ağ güvenliği yazılımıdır.

Proxedo Network Security Özellikleri

Balasys tarafından geliştirilen Proxedo Network Security ürünüyle ağınızı güvence altına alın.

Trafik Manipülasyonu

Uyumluluk veya gizlilik için veri maskeleme, eski sistemlerin güvenlik açıklarını gizleme, özel uyumluluk sorunları için kolay çözüm

Kapsamlı Şifreleme

SSL / TLS şifreli protokollerin kontrolü, TLS 1.3 kriptografi desteği, IPSec ve OpenVPN desteği

Ayrıntılı Protokol Kontrolü

15+ ağ protokolünün tam yorumu ve doğrulaması, protokol kanallarının kontrolü (ör. dosya transferi, port yönlendirme), uygulama katmanında bağlantı idaresi

Ayrıcalıklı kullanıcılar arasına katılın!

Teklif almak için bize ulaşın
PNS

Proxedo Network Security ürününden nasıl faydalanacağınıza karar verin.

Güvenliği ön planda tutan herkes için.

PNS, proxy düzeyinde ağ bağlantılarını yönetir. Bu, aktarılan bilgilerin tamamının cihazda mevcut olduğu ve derin protokol incelemesi ve doğrulamasının

mümkün olduğu anlamına gelir.

PNS, proxy düzeyinde ağ bağlantılarını yönetir. Bu, aktarılan bilgilerin tamamının cihazda mevcut olduğu ve derin protokol incelemesi ve doğrulamasının
Kullanım Alanları

Proxedo Network Security

Kritik sistemlerinizi korumak, ağ kimlik doğrulaması, ağ denetimi ve çok katmanlı tehdit korumasıyla ağınızın güvenliğini sağlamak için PNS kullanabilirsiniz.

Kritik Sistemlerin Korunması

PNS eksiksiz ve ayrıştırılmış bir BT ortamı sunarak, öncelikli sistemleriniz,n güvenliğine odaklanmanıza olanak sağlar. Buna ek olarak; ağa izinsiz bir giriş olduğunda, gizliliği ihlal edilmiş sunucu veya ağları zamanında izole etme imkanı sağlar.
Bize Ulaşın

Ağ Kimlik Doğrulaması ve Yetkilendirme

Merkezi kimlik doğrulama noktası olarak Proxedo Network Security, ağınızın kimlik doğrulamasını ve yetkilendirmesini kolaylaştırır. Kimlik doğrulamanın zor yönlerini daha etkili bir şekilde ele alarak ağ yöneticileri ve geliştiricilerin üzerinden büyük bir yük alır.
Bize Ulaşın

Ağ Denetimi ve Ayıklama

Proxedo Network Security, sistemlerinizde neler olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olur. En önemli faydalarından birisi organizasyonunuzda “normal” çalışma şeklinin ne olduğunu tanımlamasıdır. Böylelikle, ister ani bir trafik artışı ister tanınmayan bir cihazın ağa bağlanması olsun, şüpheli herhangi bir durumun kolayca tespit edilmesini sağlar.
Bize Ulaşın

Sıfır Güven Modeli

Proxedo Network Security, Sıfır Güven Modeli de dahil olmak üzere yüksek güvenlik gerekliliklerini sağlar. Kurumsal verilere erişim için kullanılan her bir aracı, kullanıcıyı ve ağı denetlemek ve güvence altına almak için gereken kontrolleri sağlar.
Bize Ulaşın

Çok Katmanlı Tehdit Koruması

Katmanlı güvenlik stratejileri, günümüzün siber tehditlerine bir yanıt olarak doğmuştur. Güncel zararlı yazılımların kullandığı çeşitli erişim yollarını hesaba katar, ağ ve son kullanıcı düzeyinde güvenliğin önemini göz önünde bulundurur ve bütüncül bir savunma bakış açısına sahiptir.
Bize Ulaşın

Ağ Gizliliği ve Şifreleme

Proxedo Network Security, en güncel gizlilik ve şifreleme gerekliliklerine uymanıza yardımcı olur. Kurumunuz için tutarlı ve uygun TLS ayarları sağlar. Uygun kriptografiyi her sunucu veya istemciye kurmaya kıyasla, merkezi bir şekilde güvenlik önlemleri olarak süreci basitleştirmenizi sağlar.
Bize Ulaşın

Ağ Güvenliği Denetimi

Proxedo Network Security, kapsamlı erişim kontrolü, şifreleme ve günlük tutma özellikleriyle uyumluluk ihtiyaçlarınızı karşılar. Son derece esnek ve detaylı yapılandırmasıyla, ağla ilişkili farklı uyumluluk ihtiyaçlarına kolayca adapte olabilir.
Bize Ulaşın
Yeni

Kayıtlar Başladı!

PostgreSQL 13 Associate Certification Sınavına Yönelik Eğitim İçin Kayıtlar Başladı

Eğitim Bilgi Formu

Egitim Talebi

Image link
Image link