SambaBox 5.0 Yayınlandı!
Bizi takip edin
Balasys
Balasys Logo

Proxedo API Security

Proxedo API Security (PAS), özellikle API uç noktalarını korumak için tasarlanmış bir güvenli ağ geçididir. API ihlallerini önlemek için uygulama trafiğiniz üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Proxedo API Security Özellikleri

Balasys tarafından geliştirilen Proxedo API Security ürünüyle API'lerinizi güvence altına alın.

Trafik Denetimi

API istemcilerinin kimlik doğrulaması, gelen/giden API aramalarının doğrulaması, API mesajlarının detaylı denetimi

Trafik Şifreleme

API trafiğinin TLS/SSL şifrelemesi, zorunlu veri şifreleme, iletişimdeki taraflara yönelik özelleştirilebilir şifreleme politikası

Trafik İçgörüleri

Ayrıntılı hata ayıklama, güvenlik ve denetim günlüğü, trafik içeriğinden özelleştirilebilir veri çıkarma, büyük veri araçlarına, günlük aalizcilerine ve SOC/SIEM’lere iletme

Ayrıcalıklı kullanıcılar arasına katılın!

Teklif almak için bize ulaşın
PAS

Proxedo API Security ürününden nasıl faydalanacağınıza karar verin.

Güvenliği ön planda tutan herkes için.

Proxedo API Security; API trafinin doğrulanması, dönüştürülmesi, şifrelenmesi ve analizinden oluşan

mükemmel bir kombinasyon sunar.

Proxedo API Security; API trafinin doğrulanması, dönüştürülmesi, şifrelenmesi ve analizinden oluşan
Kullanım Alanları

Proxedo API Security

API'lerinizden geçen trafiği takip etmek, ihlalleri önlemek, eski uygulamalarınızı korumak, ve güvenliğinizi artırmak için PAS kullanabilirsiniz.

API İhlallerinin Önlenmesi

Proxedo API Security'nin en temel hedefli organizasyonunuzu API ihlallerine karşı korumaktır. En iyi güvenlik uygulamalarından hareketle API'lere özel saldırılara odaklanır. Bu çözüm, sadece izin verilen verilerin geçişine izin verdiliğinden, hatalı ve potansiyel olarak zararlı verilerin sisteminize veya hassas verilerinize sızmadığından emin olmanızı sağlar.
Bize Ulaşın

API Trafiğini İzleme

PAS, API’lerinizden nelerin geçtiğini anlamanıza yardımcı olur. Ekipleriniz izleme özelliklerini geliştirebilir ve API'lerin nasıl kullanıldığını takip edebilir. Ayrıca geliştiricileriniz uygulamalarının nasıl performans gösterdiğini takip edebilir ve yöneticileriniz API işlemlerini analiz ederek daha bilgili kararlar verebilir.
Bize Ulaşın

Eski Uygulamaları Koruma

PAS eski uygulamalarınızın güvenlik riskleriyle ilgili bilgileri gizleyebilir ve zayıf noktalarını giderebilir. Eski sistem verilerini açığa çıkaran API'lerin önüne geçecek bir çevre güvenliği sağlar. Ayrıca bir sistemi güncellerken veya yama uygularken ortaya çıkabilecek riskleri de azaltmanıza yardımcı olur.
Bize Ulaşın

API Uyumluluğu

Tüm denetlemelerin ortak bir noktası vardır: müşterilerin müşterilerin tüm verilerinin korunması. Proxedo API Security; kapsamlı erişim kontrolü, şifreleme ve günlüğe kaydetme yetenekleriyle API ortamınızdaki uyumluluk ihtiyaçlarınıza yanıt verir.
Bize Ulaşın

Ekstra Güvenlik Katmanı

PAS, özellikle API güvenliğine odaklanarak size mükemmel bir kombinasyon sunar: API trafiğinin denetlenmesi, şifrelenmesi ve analiz edilmesi. Ekstra bir güvenlik katmanı olarak da WAF'lar ve API yönetim araçlarını kusursuz bir şekilde tamamlar.
Bize Ulaşın
Yeni

Kayıtlar Başladı!

PostgreSQL 13 Associate Certification Sınavına Yönelik Eğitim İçin Kayıtlar Başladı

Eğitim Bilgi Formu

Egitim Talebi

Image link
Image link