SambaBox 5.0 Yayınlandı!
Bizi takip edin

Logo Kullanım Politikamız

Politikalar
Image link
Logo Kullanım Politikamız
Açıklama

Profelis Logosu’nun Baskıda Kullanılması
Profelis logosu beyaz fonda ve iyi okunabilirlikle kullanılmalıdır.

Profelis Logosu’nun Web’de Kullanılması
Profelis logosu aşağıda sunulan şekilde kullanılabilir. JPG ve PNG formatı tercih edilmeli, büyütme küçültme işlemlerinde orantılar bozulmamalıdır.

Profelis’in Resmi Logoları ve Kullanım Şartları

Biçim

Yalnız resmi Profelis logo biçimleri kullanılabilir. El çizimleri ya da değiştirilmiş logolar (tip ya da renk değişikliği yapılarak) kullanılamaz.

Okunabilirlik

Logo “Profelis” yazısı rahat okunmak ve ölçeği bozmamak koşuluyla yeniden boyutlandırılabilir. Eğer CSS ile kare form içerisinde boyutlandırılarak kullanılacak ise logo imajının alt ve üstüne yeterli boşluk, bir resim düzenleme aracında daha önceden verilip kare haline getirilerek kullanılmalıdır. Bu konuda destek istenirse, istediğiniz biçimi bize iletin size uygun halde logomuzu gönderelim. Logo dağınık ve okumayı güçleştiren arka plan üzerinde kullanılamaz.

Stil

Profelis logosu başka firma logosu ile birleştirilip yeni bir logo olarak kullanılamaz. Profelis logosu başka bir grafik objesi ile birleştirilemez (kutu içine alma vb.). Bu işlemlerin, Profelis logosunun farklı bir logo gibi algılanmayacak şekilde yapılması gerekir. Logo farklı imajlarla engellenemez.

İndir

Yeni

Kayıtlar Başladı!

PostgreSQL 13 Associate Certification Sınavına Yönelik Eğitim İçin Kayıtlar Başladı

Eğitim Bilgi Formu

Egitim Talebi

Image link
Image link