SambaBox 5.0 Yayınlandı!
Bizi takip edin

Kişisel Veri Politikamız

Politikalar
Image link
Kişisel Veri Politikamız
Açıklama

Lütfen sitemizi kullanmadan önce ‘kişisel veri politikamız’ı dikkatlice okuyunuz.

Kişisel Veri Politikamız

Profelis sizinle iletişim kurmak amacıyla isim, soyisim, cep telefonu numarası, ev telefonu numarası, iş telefonu numarası, iş adresi ve e-posta adresi gibi kişisel verilerinizi toplamaktadır. Toplanan bu verilerin arasında 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu‘nda belirtilmiş olan özel nitelikli kişisel veri bulunmamaktadır.

Topladığımız kişisel verileriniz yurtiçinde veya yurtdışındaki hizmet servis sağlayıcılarında depolanabilir, amaçlar doğrultusunda ve bu amaçlarla orantılı olarak işlenebilir. Toplanan kişisel verileriniz mevzuat kapsamında ve öngörülen güvenlik önlemleri dâhilinde işlenecektir. Toplanan kişisel verilerinizin, hukuka aykırı olarak işlenmesini ve erişilmesini engellemek ve korumak amacıyla teknolojinin elverdiği en uygun güvenlik düzeyini sağlamaya yönelik teknik ve idari önlemler çeşitli yöntemleri ve güvenlik teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Mevzuatın izin verdiği ve/veya zorunlu kıldığı durumlarda kişisel bilgilerinizin 3. kişilere açıklanabileceği veya devredilebileceği, sınıflandırılabileceği bilinmelidir.

Profelis kişisel verileri mevzuatta belirtilen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza etmektedir. Mevzuata belirtilen sürenin sonunda veya işlenmesini gerektiren nedenlerin ortadan kalkması halinde kişisel veriler Profelis tarafından silinmekte, yok edilmekte veya anonim hale getirilmektedir.

Profelis resmi web sayfaları üzerinden başka uygulamalara link verilmesi halinde Profelis, link verilen uygulama veya sayfaların gizlilik politikaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Çerez politikalarıyla ilgili Çerez Politikamız sayfası ziyaret edilmelidir.

Kişisel Veri Politikasının Değiştirilmesi
Profelis, bu Kişisel Veri Politikasını mevzuata uygun olarak dilediği an değiştirme hakkına sahiptir. Profelis, Profelis’in kişisel verilerinizin gizliliği ve korunması konusundaki en güncel yaklaşımının daima farkında olunması amacıyla bu Kişisel Veri Politikasını düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi önerir. Web sitesini ziyaret ettiğinizde, bu Kişisel Veri Politikası’nı periyodik olarak gözden geçirmenin ve yapılmış olabilecek değişiklikleri belirlemenin sizin sorumluluğunuz olduğunu da kabul etmiş olursunuz.

Geçerli Kanun
Bu web sitesi ile veya onun kullanımı ile ilgili olarak ortaya çıkacak tüm anlaşmazlıklar Türkiye Cumhuriyeti yasaları kapsamında yorumlanacaktır.

 

Bizimle İletişime Geçin
Bu Kişisel Veri Politikası veya Profelis tarafından kişisel verilerin işlenmesi hakkında herhangi bir sorunuz olursa, lütfen aşağıdaki adresi kullanarak bizimle dilediğiniz an çekinmeden iletişime geçiniz.

bilgi@profelis.com.tr 

Yeni

Kayıtlar Başladı!

PostgreSQL 13 Associate Certification Sınavına Yönelik Eğitim İçin Kayıtlar Başladı

Eğitim Bilgi Formu

Egitim Talebi

Image link
Image link