SambaBox 5.0 Yayınlandı!
Bizi takip edin

Bilgi Güvenliği Politikamız

Politikalar
Image link
Bilgi Güvenliği Politikamız
ISO 27001:2013
Açıklama

Profelis, TURKAK akreditasyonlu kuruluş tarafından denetlenerek ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardına uygun olduğunu belgelemiştir.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların güvenini sağlamak ve hizmetlerimizi verirken kullandığımız bilgi varlıklarımızın güvenliğini üst düzeyde tutmak öncelikli amacımızdır.

Bu bağlamda; iş birliğinde bulunduğumuz müşteriler, kurumlar, iş ortaklarımız ve distribütörü olduğumuz firmalar ile ilişkilerimiz çok değerlidir.

Sunmakta olduğumuz hizmetlerin sürekliliği elimizde tuttuğumuz bilgilerin gizliliği, müşterilerimizin ve şirketimizin içindeki bilgi varlıklarının bütünlüğü yüksek öneme sahiptir.

Bu bağlamda;

  • Yasa ve yönetmeliklere uygun hizmet vermeyi, ISO 27001:2013 standardını yükseltmek için çalışmayı, sistemin, etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.
  • Riskleri sürekli gözden geçirir kabul edilebilir düzeyin üstündeki riskler için de kontroller uygularız,
  • Çalışanlarımızın bilginin güvenliği farkındalıklarını ve bilinçlerini yüksek tutarız,
  • Bilgi güvenliği yönetim sistemini ve politikamızı yılda bir kez gözden geçirerek güncelliğini sağlarız.
Belge Hakkında

Profelis ISO 27001:2013 belgesi ile, BİLGİ GÜVENLİĞİ VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, LİNUX VE ÖZGÜR YAZILIM VE YÜKSEK GÜVENLİKLİ YAZILIM GELİŞTİRME, DESTEK, EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ alanındaki çalışma kalitesini tasdik etmiştir.

Yeni

Kayıtlar Başladı!

PostgreSQL 13 Associate Certification Sınavına Yönelik Eğitim İçin Kayıtlar Başladı

Eğitim Bilgi Formu

Egitim Talebi

Image link
Image link