SambaBox 5.0 Yayınlandı!
Bizi takip edin
Kariyer Olanakları

Aramıza katılmak ister misiniz?

Ankara ve İstanbul ofislerimizde tam ve yarı zamanlı, proje bazında veya dünyanın her yerinden uzaktan çalışma imkanı sunuyoruz.

Ekiplerimiz

Profelis'in uzmanlarından biri olun.

2007'den beri özgür ve açık kaynak kodlu yazılımlarla yenilikçi ve maliyet etkin kurumsal çözümler sunuyoruz.

Deneyimli ekibimizle özgür ve açık kaynak kodlu yazılımların entegrasyonu, işletim sistemleri ve veritabanı göçü konularındaki danışmanlık ve eğitimlerle kurumların dijital dönüşümüne hizmet ediyoruz.

Açık Pozisyonlar

Başvurular, çalışma şartları ve politikalarımız ile ilgili daha detaylı bilgiler için Politikalarımız sayfasına bakabilirsiniz.

Veritabanı Uzmanı

En az 3 (üç) yıl PostgreSQL ve/veya MariaDB veritabanı kurulumu, konfigürasyonu ve yönetimi deneyimi olan, Ankara için takım arkadaşları arıyoruz.

PRFL_DB_ARC
Ankara, Türkiye
Hibrit
Pozisyon Belirleme

Doğru pozisyona doğru adayın yerleştirilmesi amacıyla ilgili birimlerce işe alınacak kişinin pozisyon ve görevine uygun eğitim, öğretim, temel yetenekler ve deneyim kriterleri belirlenir.

Ön Seçim

Şirketimize gelen iş başvuruları İnsan Kaynakları birimi tarafından değerlendirilir. Uygun olabilecek adaylar belirlenir ve aday havuzuna alınır.

İlk Mülakat

İnsan Kaynakları birimi tarafından aday ile adayın temel yetkinliklerinin değerlendirildiği ön görüşme yapılır.

İkinci Mülakat

Adaylarımızın uygunluğunun değerlendirilmesinde, pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak ilgili birimlerin katılımıyla bilgi, beceri, yetkinlik ve deneyimleri görüşüldüğü yetkinlik bazlı mülakat yapılır.

İş Teklifi

Değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylarımıza şirketimiz tarafından iş teklifi yapılır.

İşe Alım ve İşe Başlama

Teklifimizi kabul eden ve gerekli belgeleri sağlayan adayımız 2 aylık deneme sürecine başlar. Bilgi, beceri ve tecrübelerine uygun birime yerleştirilen adayımız artık "Takım Arkadaşı" olarak ekibimize katılmış ve Profelis Ailesinin bir üyesi olmuştur.

Yapılan tüm başvurular, gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliğini gözeterek değerlendirilir. Profelis, bize sunmuş olduğunuz kişisel verilerinizin güvenliğine büyük önem verir. Başvuru sürecinde kişisel verileriniz İnsan Kaynakları Birimimize aktarılır.
Yeni

Kayıtlar Başladı!

PostgreSQL 13 Associate Certification Sınavına Yönelik Eğitim İçin Kayıtlar Başladı

Eğitim Bilgi Formu

Egitim Talebi

Image link
Image link